Team

Het team van de Kennedyschool staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Jan Klouwer

Directeur mail@jfkennedyschool.nl

Wendy Tol-Molenaar

Leerkracht groep 1/2A wtol@jfkennedyschool.nl

Anne-Marie Braan-Kes

Leerkracht groep 1/2A anne-marie@jfkennedyschool.nl

Samantha Schilder

Leerkracht groep 1/2B samanthaschilder@deskov.nl

Linda Jonk-Zwarthoed

Leerkracht groep 3 linda2@jfkennedyschool.nl

Pauline Kras

Leerkracht groep 3 pkras@jfkennedyschool.nl

Jerry Runderkamp

Leerkracht groep 4 jerryrunderkamp@deskov.nl

Elly Keizer-Steur

Leerkracht groep 5 elly@jfkennedyschool.nl

Tineke Veerman-Groot

Leerkracht groep 5 tineke@jfkennedyschool.nl

Erwin Buijs

Leerkracht groep 6 erwin@jfkennedyschool.nl

Theo Tol

Leerkracht groep 7 theotol@jfkennedyschool.nl

Linda Bond-Schokker

Leerkracht groep 8 lbond@jfkennedyschool.nl

Irene Kwakman-Schilder

Leerkracht groep 8 irene@jfkennedyschool.nl

Nelly Sul

Ondersteuning nellysul@deskov.nl

Mariët Veerman-Jonk

Ondersteuning mariet@jfkennedyschool.nl

Amanda Mazereeuw

Interne begeleider amanda@jfkennedyschool.nl